Hizmetler

heading

Nakliye bilgisi
Karaboğa sadece satın aldığınız ürünlerin kalitesini değil, aynı zamanda bu ürüne özgü tüm nüansları dikkate alarak teslimatı garanti eder. Bu nedenle, çeşitli yangın önleme yapılarının taşınması için uygun şekilde hazırlanmış kamyonların kullanılması gerekmektedir.

Makinelerimiz, "piramitler" olarak adlandırılan - ateşe dayanıklı tavanları sabitleyen ve hasarlarını önleyen yapılar ile donatılmıştır. Yumuşak taşıma sadece yangın kapılarının veya pencerelerinin estetik özelliklerini korumaktadır. Çok daha önemli bu tür ürünler için en ufak çatlak neredeyse kesin olarak yangın direncinin azalmasına yol açacaktır bez bütünlüğünün ihlali olarak ciddi bir verinlilik sorunu olmasıdır.

Karaboğa uzmanları, bitmiş ürünlerin taşınmasında görev alırlar, çünkü taşıyıcıların dışarıdan katılımı her zaman olumlu sonuçlara yol açmaz.

montaj
Yangının yayılmasını engelleyen yapıların montajı, yanmaz yapıların üretim alanında profesyonellere güvenmelisiniz.

Karaboğa çalışanları bu alanda gerekli bilgi ve deneyime sahiptir ve bu nedenle size kaliteli bir ekipman kurulumu sağlayacaktır. Ürünün kendisinde olduğu gibi, firmanın kendi fabrikasında camlı yangın önleme yapıları üretildiğinden, mükemmel yangın dayanımı özelliklerini garanti ediyoruz.

Yanmaz kapıların ve pencerelerin montajı, hem teknik odalarda hem de acil çıkışlarda kullanılan ekipmanlarda gerçekleştirilir.

ölçümler
Herhangi bir yanmaz konstrüksiyonun başarılı bir şekilde kurulumu ön ölçümler olmaksızın imkansızdır. Bu, ürünlerimizin üzerinde kurulacak nesnelerin çoğunun genellikle standart olmayanlar olmak üzere farklı boyutlarda açıklıklara sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Karaboğa şirketi, her bir müşteriye, nesnenin tüm nüanslarını dikkate alarak ve gelecekteki tasarımların boyutlarını dikkatlice doğrulayarak, bireysel olarak yaklaşır. Bu, ürünlerimizin kurulumunu olabildiğince niteliksel hale getirmemize ve geçici değerini hesaplamamıza izin verir.

Firmamızın ölçüm aleti ölçüm için gerekli tüm önlemleri doğru bir şekilde yerine getirmekle kalmayacak, aynı zamanda yanmaz bir pencere, vitray pencere veya yangına dayanıklı bir kapı montajı ile ilgili tüm sorularınızı detaylı olarak cevaplayacaktır.

Karaboğa çalışanları firmanızın özelliklerini göz önünde bulundurarak yanmaz pencereleri ve kapıları üretecek ve kuracaktır.

Bitirme işi
Karaboğa firması kaliteli hizmet anlayışı kapsamında gerekirse ürünlerin dekorasyonu için düzenlemeler yapmaktadır. Bu bugüne kadar hiçbir müşterimize üzmedik ve bu kadar olur demedik ve demeyeceğiz ayrıca müşterilerimiz ürünümüzden memnun kalmadığı taktirde hiç teredüt etmeden yenisi veya farklı bir modelli ile değiştirmekteyiz.

Bu prosedür ve politikamız gereği alışma yaptığımız alanlarda bizden kaynaklı meydana gelen  tamirat işlerinide sorunsuz bir şekilde çözmekteyiz.. Bu hizmetlerimizin sürdürülebilir olması için yüksek ve kaliteli ürünler ve nitelikli işgücü kullanımı çok önemlidir.

Tamirat işlerinde kullanılan malzemeler çeşitlere ayrılmıştır.

Bunların bir kısmını listeledik:

  1. alçı ile bitirme;
  2. alçıpan ile bitirme;
  3. sandviç panellerin kullanımı ile bitirme.

Yangından korunma yapılarının kurulumu ve bitirilmesi ile ilgili tüm sorular, Karaboğa uzmanlarına telefondan sorulabilir.