Kurumsal

heading

Karaboğa, yangın kapıları, vitray pencereler, kapılar ve bölmeler - camlı yangından korunma yapılarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Sertifikalı ürünlerimiz, hem teknik hem de üretim binalarında ve ayrıca büyük konsantrasyonlardaki binalarda tahliye çıkışlarına monte edilebilir. Yüksek yangına dayanıklılık sınırı, yanmaz yapılarımızı yangın ve yanma ürünlerinin yayılmasına karşı güvenilir bir korumaya dönüştürür.

Karaboğa, sadece kendi üretiminin yanmaz yapılarını satmıyor aynı zamanda rusya ve slovakya yangın kapılarınıda satıyor - mini fabrikamız Türkiye bölgesinde bulunuyor ve üretimin her aşaması dikkatle kontrol ediliyor. Kendi üretimi, yangın güvenliğinin tüm gereklerini yerine getirmek ve müşterilerin bireysel isteklerini dikkate alır ve titizlikle çalışır.

Karaboğa yangın uzmanları her binanın özelliklerini dikkate alır ve hatta standart olmayan tasarımlar yaparlar. Müşteriye her aşamada yardımcı oluruz: gerekirse, gerekli tüm ölçümleri yapmak için Karaboğa uzmanları keşif yapar; Mümkün olan en kısa sürede, atölyelerimizde gerekli yanmaz yapılar üretilmektedir; Daha sonra teslimatın yanı sıra ürünlerin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.